РУС
0%

Наша Марка: справжнє залишається незмінним

«Ну, давайте нашу!» - Запропонує хтось в самому розпалі зустрічі. І ми співаємо. Така пісня обов'язково є в кожної компанії. Її слова і мелодію знають і пам'ятають усі. Вона наша спільна, ця пісня, і в той же час, у кожного в душі для неї є свій, особливий куточок. Щось дуже особисте. Вона не на піку популярності, молодь може її і не знати зовсім. Зате ми її цінуємо і любимо. Вона - наша!

І душа співає. Це означає, що ми знову разом. Кращі зустрічі трапляються самі собою. Як раніше було, пам'ятаєте? Кожен приносить щось своє, все викладається на загальний стіл - де і закуска, і горілка. У кожного свій «коник». Ось неймовірні, хрусткі солоні огірочки смородиновий лист і хрін – ні каплі оцту! Шматочок кільки, та на чорних хліб, та з зеленою цибулею… - м-м-м, краса! І звичайно - Наша Марка. Горілка, яку ми всі цінуємо і любимо.

Ну, за зустріч!

Наша Марка - це горілка, виготовлена за класичною рецептурою експортної горілки зразка 1980 року. У колишні часи, пляшку експортної горілки можна було побачити на столі лише зрідка і тільки на великі свята. Сьогодні це свято, яке завжди з нами. Наша Марка - заслужений еталон смаку. Надійна якість, перевірена часом. Сьогодні це горілка, якою пишається Україна. Бездоганна якість продукту - те, за що ми цінуємо Нашу Марку.

А тепер - за нас!

Пам'ятайте - «...и снится нам не рокот космодрома! ...» Ми всі родом звідти - наші долі, наші пісні, наші друзі. Ми розуміємо один одного з півслова. Ми багато через що пройшли, нам є що згадати - і хороше, і погане. Але хорошого, все-таки більше. Тому, ми знову разом - за столом, де є і частування, і горілка. Україна така багата традиціями гостинності: у нас для друзів - все найкраще.

То коли б ми не зустрілися, у нас завжди знайдеться, про що поговорити і що згадати, що сказати, і що заспівати.

Справжнє залишається незмінним. Наша Марка