РУС

Класична горілка

Чиста класична горілка на основі зернового спирту "Люкс" без додаткових ароматів

Є вічні цінності. І Класична горілка, безумовно, відноситься до таких.

Власне, свого часу нічого іншого і не було. Звичайна горілка - без добавок і домішок, з гарантованими 40 «оборотами». Класика!

Але і сьогодні, коли, начебто і вибір кількісно більше, і смаки різняться, надійна класика тільки набирає актуальності.

Що таке Класична горілка?

Це основа дружнього застілля. Коли немає необхідності в сакраментальному питанні: «ну, так тобі що наливати?». Тому що відповідь очевидна. Класика безсмертна: будучи єдиною для всіх вона дозволяє кожному знайти в ній щось своє, особливе.

Класичний зразок чистоти.

Для когось горілка Класична - еталон чистоти, як підтвердження високої якості. Справжній шедевр, за рецептом Мікеланджело - це коли немає нічого зайвого. Наша Марка Класична - чиста горілка, без домішок і додаткових ароматів, виготовлена за рецептом експортної горілки зразка 1980 року. Зразковий продукт на основі зернового спирту "Люкс". Міцністю, як і належить, 40 градусів.

Класичний символ смаку.

Класику можна оцінити з гурманської точки зору. Відсутність додаткових смаків і домішок в напої дозволяє максимально повно відчути все гастрономічне багатство закуски. Саме тому горілка Класична - вибір багатьох кулінарних авторитетів. До своїх страв вони вважають за краще подавати саме її.

Класичний і мудрий вибір

Власне, класика - це філософія, життєва позиція. Молодості властиві прояви крайності, пошук чогось особливого. Зрілість знає, що головним є те, що знаходиться в основі всього.

Наша Марка Класична - горілка універсальна. Вона виготовлена на основі рецептури експортної горілки, в 80-і роки цей рецепт був еталоном кращого, що робили в країні. Сьогодні ця горілка в усіх сенсах - знак чистоти і хорошого смаку.

Це основа великого дружнього застілля і чудовий вибір для спонтанних посиденьок душевної компанією. У кожного доброго господаря в морозилці обов'язково є хоча б 0,5 (а краще - надійніше - все-таки літр) звичайної, класичної горілки.