РУС

Калинова

Унікальна рецептура, створена для справжніх цінителів смаку. Унікальна особливість цього напою - додавання ароматного спирту калини та особливо м’якого смаку завдяки міцності 35 %.

0%

Наша Марка Калинова

У кожному застіллі настає момент, коли господар із змовницьким поглядом дістає окрему пляшку і каже - «А ось тепер ...». І гості завмирають в очікуванні. Неймовірний аромат - щось знайоме і, одночасно незвичайне ... «А що це?» - Запитує хтось, але господар не відповідаючи просто видає – «Пробуйте». М-м, який дивовижний живий смак, і який м'який - незвично м'який напій! .. «Так що ж це ?!» - звучить вже хор голосів, і господар з законною гордістю демонструє пляшку «Наша Марка Калинова». Наша Марка Калинова - це Калинова настоянка. Як і всі напої від Нашої Марки, вона зроблена на зерновому спирті класу «Люкс», в її основі - рецептура експортної горілки зразка 1980 року. При цьому, Калинова втілює в собі оригінальний смак, м'якість і абсолютний комфорт в споживанні. Важливу роль в цьому відіграє і її міцність - 35 градусів. Ось уже понад 150 років, завдяки Дмитру Івановичу Менделєєву (він ще періодичну таблицю хімічних елементів уві сні побачив) еталоном міцності промислового алкоголю вважаються 40 об'ємних часток спирту. Звідси, до речі, пішло скорочення «обертів». Однак, до цього, і горілки, і особливо настоянки були міцністю 35- 38 градусів. Це ідеальне поєднання, при якому напій уже вважається міцним, проте п'ється легко, і має незрівнянний м'який смак. Саме тому настоянка Калинова п'ється легко і комфортно.

Є такий чудовий термін «спеціалитет» - особливе, унікальне саме для цього місця, регіону страва або напій. Настоянка Калинова від Нашої Марки - наш законний, український спеціалитет. Прекрасне частування, ласощі, справжня прикраса столу. Така настоянка - ефектний представницький подарунок і знак щирого визнання та дружнього ставлення.

А ще - калинова настоянка, на відміну від горілки, може охолоджуватися не так сильно. Трохи нижче кімнатної температури - до приємної, комфортної прохолоди. Розлити в чарки і дозволити буквально декілька секунд постояти, щоб чарівний аромат розкрився. Тепер Ви точно оціните букет і незрівнянну м'якість цього напою від Нашої Марки.

Ну то як, ще по одній?