РУС

Кедрова горілка

Особлива горілка з ароматним спиртом, настояним на кедрових горішках.

Наша Марка Кедрова

Тільки но відкриємо пляшку і в благородний дух вогнища вплітається божественний аромат кедра. Кедрова горілка хлюпається в наших металевих чарках. Тріщать полінця, танцюють помаранчеві язички полум’я. На вечірньому небі з’являються перші зірочки, а на горизонті тане червона смужка, що зникає разом з сонцем дня.

… - А ось це ми на Алтаї, в сімдесят ... слухай, я навіть не скажу, в якому році. Пам'ятаєш, які там кедри високі були?

Стривай-стривай, а це ж Сергійко, в сорочці картатій, так? Сергій, ба який ти тонкий. Так, це після армії - хмикне Сергій, - а Михайло он поруч - окуляри у нього якісь фасоністі, і светр під горло - норвезький. Мало того, що фасоністий - в ньому тепло, як на печі. - Я і зараз тепло люблю - фиркне Михайло – то де там наша горілка Кедрова? Пропоную ще по одній: для теплоти душевної ...

Ми знову разом - наша стара компанія, з якою ми так часто ходили в походи. Свого часу ми об'їздили майже весь Союз. Тепер ось збираємося на дачі, хотілося б частіше, звичайно, але справи і клопоти у всіх. Однак, коли накочує «гостра ностальгія» - знаходимо способи і можливості. І ось вже тріщать поліна в багатті, з казанка пахне смакотою. А в чарках хлюпається горілка Кедрова і, розливаючи по першій, ми говоримо наш традиційний тост - «Як здорово, що всі ми тут сьогодні зібралися».

... Корабельні щогли кедрів тягнуться до неба, повітря напоєне сонцем і вітром, і нам по двадцять років. І попереду все життя, і похід тільки почався, і вже скоро привал - затріщить багаття, забулькає смачненьким в казанку - і хтось, змовницьки підморгнувши, почне ритися в рюкзаку - з характерним скляним побрязкуванням ...

Кедрова горілка від Нашої Марки хлюпається в чарках. Зроблена на зерновому спирті класу «Люкс», по рецепту експортної горілки зразка 1980 року. Ну і звичайно, незрівнянний аромат кедра, де б ми не були, повертає нам нашу юність. Ех, все-таки здорово, що ми знову разом. Рідні особи, старі фотографії, гітара і димний дух вогнища з пряними нотками улюбленого кедрового запаху.