РУС

Посольська горілка

Створена за технологією радянської горілки «Посольська», яка за часів СРСР була преміальною горілкою для еліт. «Наша Марка Посольська» проходить додаткове очищення сухим молоком, що пом'якшує і облагороджує її горілчаний смак.

Наша Марка Посольська

Посольська горілка - напій для зустрічей на найвищому рівні. Довгий час в дипломатичному протоколі горілки не було в принципі. Цей напій вважався грубим на смак і неналежним за походженням. Так що навіть російський цар, який з усіх напоїв більш за все надавав перевагу горілці, був змушений пити коньяк, смак якого він не переносив і кривився. А щоб якось замаскувати сумну міну імператора (між іншим - привід для міжнародного скандалу), хтось запропонував в якості закуски подавати лимон - мовляв, насправді Його Величності, фрукт не сподобався ... Якість такої горілки - питання, без перебільшення, державної важливості. По-перше, реноме країни: зустрічають по одягу і по частуванню. Горілка Посольська повинна бути ідеальною і навіть краще, щоб так сказати, за державу соромно не було.

Є і ще один момент: серйозні розмови на різних рівнях дуже часто ведуться або відразу після - або під час застілля. І напій, який подається до столу, повинен бути такої якості, щоб маючи м'який і благородний смак, ще й свідомість залишав чистим. Наша Марка Посольська - горілка, яка взяла найкраще з експортної горілки часів союзу. Зроблена з зернового спирту класу «Люкс», ця горілка проходить додаткове очищення сухим молоком. Свого часу цей рецепт, що мав до півсотні нормативів та стандартів, входив до числа державних таємниць! Справа в тому, що такий спосіб очищення пом'якшує і облагороджує смак напою. Горілка Посольська - п'ється як вода, і запивати її не хочеться. Це горілка бездоганного, еталонного смаку, до якого не причепишся, з дуже знаменитою чорною «посольською» етикеткою. Свого часу така пляшка на столі була знаком знак щирої поваги до гостей і приводу, за яким вони був запрошені.

Сьогодні, Наша Марка Посольська - горілка представницького класу, яка, тим не менше, відмінно підходить і для душевних дружніх посиденьок. Вона створена для зустрічей на вищому рівні - в будь-якій компанії.